Tėveliams

Laisvos vietos

Dėmesio! Jau atvėrė duris papildoma vyresniųjų vaikučių ugdymo grupė Krikščioniškame vaikų darželyje, todėl jau turime laisvų vietų ir vyresniesiems, ir jaunesniesiems.

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

 

Jei jums aktualu ir susidomėjote tuo, ką siūlo Krikščioniškas vaikų darželis,  skambinkite telefonais 8 614 67732, 8 655 43678 arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. – susitarsime dėl susitikimo.

Apsilankymo metu turėsite galimybę apžiūrėti darželį, susipažinti su ugdymo programa ir pagrindiniais darbo principais, pabendrauti su darželio pedagogais, išgirsti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Jei nuspręsite lankyti Krikščionišką darželį, pasirašysime Vaiko priežiūros ir ugdymo sutartį ir lauksime pirmosios jūsų dienos pas mus.

 

 

 

 

 

ev.lt

 

NIUIA