Tėveliams

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1

Prašymas tėveliams:

Į vaikų darželį  griežtai draudžiama vesti sergančius vaikučius.

Ištrauka iš Lietuvos higienos normos HN 75:2010:
“9.5. Draudžiama priimti sergančius ar/ir turinčius užkrečiamųjų ligų požymių (karščiuoja, skundžiasi skausmais, viduriuoja, vemia, kosti, yra išskyrų iš nosies ir kt.) vaikus, taip pat turinčius utėlių ar glindų.

Pasiimti vaiką iš darželio gali tik tėveliai/globėjai. Jei tėveliai/ globėjai negali tą dieną patys mažylio pasiimti, turi raštišku prašymu apie tai informuoti auklėtoją atvedus vaiką iš ryto, priešingu atveju vaikas nebus išleidžiamas iš vaikų darželio kol jo neatvažiuos pasiimti tėveliai/globėjai.

 

  •      -   apatiniai marškinėliai ir kelnaitės
  •       miego rūbelių komplektas
  •       džemperis
  •       kelnės
  •       pėdkelnės
  •       kojinės
  •       sauskelnės (jei mažyliui jų reikia)      
  •       vidaus avalynė (šlepetės/basutės)
  •      pagal oro sąlygas pritaikytus rūbelius išėjimui į lauką (kepurė-šalmas, neperšlampamos kelnės)
  •       guminiai batai

Vaiko išleidimas į darželį yra labai svarbus įvykis kiekvienoje šeimoje, o ypač vaiko gyvenime. Vieni vaikai į kolektyvą įsilieja greičiau, kiti lėčiau. Kad adaptacija būtų lengvesnė ir sėkminga, tiek tėvai, tiek auklėtojai turi veikti išvien – jautriai ir protingai, atsižvelgdami į vaiko poreikius.

 Tėveliams labai svarbu žinoti, kad adaptacijos laikotarpis kiekvienam vaikui trunka individualiai. Adaptacija darželyje gali trukti savaitę, dvi ir ilgiau. Būkite kantrūs ir atminkite, kad priprasti prie bet kokių pokyčių reikia laiko.

Jei jums aktualu ir susidomėjote tuo, ką siūlo Krikščioniškas vaikų darželis,  skambinkite telefonais 8 614 67732, 8 655 43678 arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. – susitarsime dėl susitikimo.

Apsilankymo metu turėsite galimybę apžiūrėti darželį, susipažinti su ugdymo programa ir pagrindiniais darbo principais, pabendrauti su darželio pedagogais, išgirsti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Jei nuspręsite lankyti Krikščionišką darželį, pasirašysime Vaiko priežiūros ir ugdymo sutartį ir lauksime pirmosios jūsų dienos pas mus.

 

 

 

 

ev.lt