Paslaugos

rainbow

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
  0

Priimami 2-6 metų vaikai.

Darželio darbo laikas: 7:30 - 18:00

Esame atsakingi, todėl apsidraudžiame dėl teikiamų paslaugų.

Sutarus iš anksto - psichologo konsultacija vaikui, tėvams ar darbuotojams.

Maitinimas

Darželis rūpinasi visaverte ir sveika vaikų mityba. Mūsų vaikučiai turės galimybę valgyti pusryčius, pietus ir pavakarius. Užkandžiams - vaisiai ir daržovės.

Į augančio organizmo maisto racioną mes žiūrime labai atsakingai, vaikus pratiname prie sveikų mitybos įpročių. Mums svarbu, kad vaikai valgytų šviežią, sveiką ir kokybišką maistą. Tuo rūpinasi higienos  pasą turinti privačios mokyklos valgykla.

Pagal pieno produktų vartojimo programas „Pienas vaikams“ ir  ,,Vaisiai vaikams“ kiekvienas vaikas  mūsų darželyje  kasdien gauna rekomenduojamą pieno ar pieno produktų, vaisių  davinį.

Vienos dienos maisto kaina - 3,90 €.

Kainos

Ugdymo ir priežiūros mokestis lankant darželį darbo dienomis - 320 €, (neatskaičiavus Vilniaus m. savivaldybės kompensacijos)

Nuolaidas taikome, jei:

– Darželį lanko keli vienos šeimos vaikai (10% nuolaida antro vaiko ugdymo ir priežiūros mokesčiui).

– Vaikas suserga ir nelanko darželio, neskaičiuojamas mokestis už maitinimą.

Kasmetinis mokestis ugdymo ir higienos priemonėms – 100 €.

 

 

ev.lt