Mes

rainbow

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:

Vyresniųjų gr.      Jaunesniųjų gr.
  0

   0

Neseniai Vilniuje, Pilaitėje, duris atvėrė Krikščioniškas vaikų darželis. Darželio steigėjo atstovas, reformatų kunigas Raimondas Stankevičius sako, kad pagrindinė naujojo darželio ypatybė – jo bendrakrikščioniškumas: čia laukiami visi vaikai, nepriklausomai, kokią tikėjimo kryptį - ar išvis jokios – yra pasirinkę jų tėveliai.

Krikščioniškos vertybės – meilė, atsakomybė, dora, drąsa – darželio darbuotojų bus perduodamos mažiesiems, remiantis Dievo Žodžiu, bet paprastai, smagiai ir žaismingai. Dievas yra kūrybingas ir turintis puikų humoro jausmą – šios savybės, tikėtina, ras atgarsį mažose širdelėse.

Į klausimą, ar nenuogastauja, kad gali rastis tėvelių, kurie nesiryš leisti savo atžalų į tokį darželį, prisibijodami, kad jų vaikučiai bus be atvangos mokomi melstis, giedoti ir pan., kunigas atsakė:

Nemanau, kad trimečiui galima išdėstyti rimtas tikėjimo doktrinas. Šis darželis bus skirtas 3 - 6 metų amžiaus vaikams. Be abejonės, skleisime Gerąją Naujieną, Dievo Žodį per žaidimus, giesmeles ir viliuosi, kad mažieji nuo mažumės girdėję Vaikišką Bibliją, turės daugiau paskatų išlikti dorais, tikinčiais ir atsakingais žmonėmis visą gyvenimą“.

Krikščioniškas vaikų darželis pasitinka mažuosius jaukia aplinka, rūpestingomis auklėtojomis ir lanksčiu prie tėvelių poreikių taikomu lankomumo grafiku.

 

 

 

ev.lt

 

NIUIA