Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1


Šiandien mūsų darželyje neeilinė diena. Mes ir vėl sulaukėme aktorės Dalios ir jos labai gilaus, šilto, jautraus ir pamokančio spektaklio.

Šį kartą Dalia papasakojo mums apie mažą mergaitę ir jos širdelę -  drąsią ir kupiną meilės savo artimui. Užklupus negailestingai sausrai, ėmė trūkti vandens.

Visiems, kas gyvas jo trūko – augalams, gyvūnams, žmonėms. Išdžiuvo ne tik upeliukai, bet ir sraunios upės. Užpuolė ligos gyvūnus ir žmones. Susirgo ir mažos mergytės mama. Labai drąsi mažoji mums pasirodė, kai pasiėmė samtelį ir viena iškeliavo vandens parnešti.  Įsivaizdavome, kaip baugu turėjo būti vienai gūdžiame miške. Tačiau širdį glostė mamos išmokytos dainelės melodija ir sunkiausią minutę pokalbis su Dangiškuoju Tėvu. Ramino nakties tamsą šildžiusios žvaigždės ir mėnuo, surinkęs visus rasos lašelius ir subėręs juos mergytei į samtelį. Pakeliui į namus nebuvo paliktas nė vienas, kuris prašė vandens. Netrukus prapliupo lietus, sužaliavo žolės, pražydo gėlės, skleidė lapelius medeliai. Atsigėrė ištroškęs šunelis. Pasveiko mamytė.

Pasibaigus spektakliui plojimais patvirtinome, kad džiaugiamės laiminga pabaiga, kad mus įkvėpė mažos mergaitės dideli darbai, jos ryžtas, drąsa ir didelė meilė. 

 

 

ev.lt