Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1

Kaip nepasiklysti daiktų gausoje? Kaip nepasimesti renginių pasiūloje? Kaip atsirinkti, kas svarbiausia? Kaip atrasti tuose išsipūtusiuose dovanų maišuose tikrąją Kalėdų prasmę? Kaip pamatyti tikrąją šviesą blizgančių lempučių jūroje? 

 

 

Pašėlusiame lėkime atūžė vakaras. Nurimo mintys. Sušilo širdys. Laikas sustojo. Prasmingas, tyras ir labai lengvas pasakojimas apgaubė visus vilties skraiste - mes ne vieni. Dievas mūsų nepamiršo. Mums siuntė Gelbėtoją. Gimė Jėzus. Gimė Amžinoji Meilė.

Tai pats reikšmingiausias įvykis, pati džiugiausia žinia: ,,Visa tai įvyko, kad išsipildytų Viešpaties žodžiai, pasakyti per pranašą: Štai mergelė nešios įsčiose ir pagimdys sūnų, ir jis vadinsis Emanuelis, o tai reiškia: ,,Dievas su mumis.“ (Mt 1,22-23)

 

 

 

ev.lt