Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1

Kelionė, pažadas, tikėjimas - visa tai mes išskyrėme skaitydami istoriją apie Abraomą ir Sarą.

Kelionė. Pasidalinę savo gyvenimiškais patyrimais, nusprendžiame - žmonės keliauja įvairiais tikslais. Vienas iš jų - tai gyvenamosios vietos pakeitimas. Ir net nusakome veiksmą – judame, pereiname iš vienos vietovės į kitą. Čia pat prisimename, kad keliaujama įvairiais būdais, įvairiomis transporto priemonėmis. Kaip įdomu palyginti šių dienų ir Abraomo laikų transportą.

Pažadas. Kas tai? Žodžio davimas, prižadėjimas kažką padaryti.

Visi bandėme prisiminti kiek kartų ir kodėl esame žadėję? O ar pasisekė pažadą ištesėti?  Kaip dažnai susiklosčius netinkamoms aplinkybėms, laukiant palankesnio meto ar tiesiog sušlubavus mūsų atminčiai, pažadas taip ir lieka gulėti tolomiausioj kertelėj, o ilgainiui net apželia užmaršties pieva.

Bet mes turime Viltį, tai niekada neatsitinka su Dievo pažadais. Savo pažadus Jis ištesi visus, iki vieno.

Ir vėl įsitikinome, kad tik Dievas daro stebuklus! Ir tesėdamas pažadus! Koks stebuklas susilaukti vaikelio, kai atšventei šimto metų jubiliejų!

Tikėjimas.  Šis žodis biblijoje  iliustruoja tvirtą žmogaus įsitikinimą tuo, kas yra nepaliečiama, neparagaujama, nematoma... Tikinčiam žmogui  Dievo pažadai yra suprantami, aiškūs ir patikimi. Bandome įsivaizduoti savo savijautą, kai tau paliepia susipakuoti visus daiktus, savo prabangius namus pakeisti į palapinę, o vietovę, kurią puikiai žinai, keisti į gyvenvietę apie kurią nesi girdėjęs.

Abraomo gyvenimas beveik nesiskyrė nuo mūsų. Jį ,,užgriūdavo"panašios bėdos ir nesklandumai. Jis išgyveno panašius  sunkumus, kokius šiandien patiriame mes.  Bet Abraomas nepalūžo, visa atlaikė. Kaip jam tai pavyko?  Abraomas tikėjo. Jis paliko savo kraštą ir iškeliavo tikėdamas, kad Dievas bus su juo ir tesės duotą žodį. Klaidžiojo po Kanaaną ir tikėjo, kad jo palikuonys, metui atėjus apsigyvens šioje žemėje. Ir tikėjimas Abraomo nepavedė. Jo palikuonys išaugo į tautą - Izraelį.

Palaimintas žmogus, kuris pasitiki Viešpačiu, nesikreipia į didžiuosius ir neina melo keliais. Ps 40,4

© VšĮ „Krikščioniškas vaikų darželis“    

 

 

 

 

 

ev.lt