Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:

Vyresniųjų gr.      Jaunesniųjų gr.
  0

   0

Ir vėl trečiasis mėnesio trečiadienis. Ir vėl pliaupia lietus. Ir vėl pas mus viešnia – aktorė Dalia. O, kaip mes laukėme šio susitikimo. Šiandien Dalia  mums padovanojo vaidinimą pagal lietuvių liaudies dainą ,,Išbėgs išbėgs pelė iš miško“.

Pokalbį pradėjome pasakojimu apie avižėlę: kur ir kaip auga, kaip atrodo, kai užauga ir subręsta. Net skaniausius valgius išvardinome, kurie pagaminti iš avižų. Apkalbėjus augaliuką iškeliavome į gyvūnijos pasaulį. Susipažinome su visais gyvūnais, kurie gyvena šiame  spektaklyje. Prisiminėm kas miaukia, kas loja, kas ir kaip uodegą moja, kieno dantys aštrūs, kieno ausytės stačios, kas greitai plauko ir kitą žuvį gaudo.

Toliau mūsų laukė labai įdomi, daugeliui niekuomet nebandyta veikla – patys tapome aktoriais.

 Po įtemptos kelių minučių  spektaklio repeticijos, jaunieji darželio aktoriai, pateikė režisūrinę bombą! Projekto premjera buvo sužavėti visi likę žiūrovai: vaidmens nepanorėję vaikučiai, auklėtojos, mamytės. Premjerai pasibaigus patenkinti liko ir kūrėjai .

Mūsų draugystė ir pažintis su aktore ir teatru tęsiasi...

© VšĮ „Krikščioniškas vaikų darželis“    

 

 

 

ev.lt

 

NIUIA