Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1

 Lietingą spalio trečiadienį mus aplankė aktorė Dalia Klimavičiūtė. Bendravimą pradėjome linksmu pasisveikinimu -  susipažinimo dainele. Po to veiksmas persikėlė į ,,teatro sceną“: čia žiūrovai sugūžėjo su bilietais, užėmė savo vietas, išsiaiškino, kaip reikia elgtis spektaklyje, be ko spektaklis neįvyktų, o po trečio skambučio ,,salėje“ net šviesos užgeso. 

Vaikučiai šiandien stebėjo lėlių teatro spektaklį ,,Bezdukas ežere“.

Džiaugiamės puikia galimybe kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį sulaukti aktorės savo darželyje ir dalyvauti edukacinėse pamokėlėse. 

Visi vaidinimai parengti pagal lietuvių liaudies pasakas ir dainas, o taip pat pagal lietuvių poetų eilėraščius vaikams.

Nekantraujame, kokia pasaka pas mus svečiuosis lapkričio 18 dieną?

© VšĮ „Krikščioniškas vaikų darželis“    

 

 

 

ev.lt