Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1

 

  Galim palikti vaikams tik du patvarius dalykus. Vienas – šaknys, kitas – sparnai. (C. Lasbury)

  Krikščioniško darželio auklėtojos ir visas kolektyvas siekiame, kad vaikai būtų ugdomi apsupti meile, supratingumu ir, žinoma, išmintimi. Išmintis įgaunama ne tik su patirtimi, bet ir su kitų, didesnę patirtį, turinčių žmonių pamokymais. Tam tikslui auklėtojos penkias savaites lankė Vaikų krikščioniško ugdymo draugijos (VKUD) organizuojamus ikimokyklinukų mokytojų kursus.

   Kursų metu auklėtojos buvo supažindintos, kaip produktyviai ir įdomiai pravesti pamokėlę 3-5 metų vaikučiams krikščionybės tema. Pamokėlės, žinoma, turi būti interaktyvios su įvairia veikla (muzikine, menine, rimtąja dalimi, gamtos pažinimu ir pan.). Ikimokyklinukai turi be galo didelį mokymosi potencialą, todėl norisi, kad šis vaikystės tarpsnis būtų kuo produktyvesnis ir, žinoma, visa tai daroma per vaikams suprantamą veiklą – žaidimą. Taip pat pamokėlių metu yra įtraukiami visi penki pojūčiai.

   Turėjome ir parodomąją pamokėlę, kai dėstytojos mūsų darželio vaikučiams vedė valandos trunkančią pamoką. Pamokėlės tema, kaip Jėzus nuramino audrą; pagrindinė mintis – Jėzus padeda nelaimėje. Turėjome ir akvariumą su vandeniu, ir „banguojančią jūrą“, ir valtį, ir pakartojimo žaidimą, vaišes (žuvytes), ir giesmeles, pritaikytas temai, ir patys darėme valteles. Kiekvieną minutę vaikai buvo įtraukiami į veiklą, tad nuobodu tikrai nebuvo. Darželio auklėtojos taip pat turėjo praktikos paruošti pamokėles. Na, o po visų apmokymų, auklėtojos visomis žiniomis bei patirtimi dalinsis su vaikučiais.

  Dėkojame mokytojoms Ritai Karengienei bei Kristinai Marijai Aganson už suteiktas žinias, šilumą bei bendrystę. Tikimės ir toliau bendradarbiauti su VKUD.

 

 

 

 

 

ev.lt