Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1

Mama, mamytė – tai žodžiai, kurie mažo vaiko lūpose skamba dažniausiai ir mieliausiai. Paskutinę balandžio savaitę, belaukiant mamyčių dienos, Krikščioniško darželio vaikučiai kalbėjo apie mamos meilę; klausėsi pasakų ir istorijų, kaip mamytės globoja, saugo ir rūpinasi vaikučiais; kūrė darbėlius, rengė dovanėles, dainavo daineles, skirtas mamoms. Vaikučiai dalinosi mintimis apie savo mamytes:

 

Vytautas (3 m.): „Mamytė yra gražuolė; glosto mane.“

Emanuelis: „Myliu mamytę, nes ji yra pati gražiausia ir mieliausia.“

Joelis (2 m.): „Myliu mamą; mamytė skaito.“

Benas (2 m.): „Mamytė linksma, kaip varlytė.“

Matas (5 m.): „Myliu mamytę, nes ji maitina ir seka man pasakas.“

Elzė (6 m.): „Myliu mamytę, nes ji apsaugo vaikus ir myli juos.“

Vieną dieną skaitėme Robert Munsch knygą „Mylėsiu tave amžinai“. Vaikai jautriai ir atidžiai klausėsi šios istorijos. Kad ir kokie maži vaikučiai, jie kuo puikiausiai supranta, kokia stipri yra motinos meilė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ev.lt