Naujienos

Laisvos vietos

Dėmesio! Jau atvėrė duris papildoma vyresniųjų vaikučių ugdymo grupė Krikščioniškame vaikų darželyje, todėl jau turime laisvų vietų ir vyresniesiems, ir jaunesniesiems.

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

 


Mašinų aikštelėje stovi katafalkas – juodas su kryžiais ant langų. Pro šalį keliauja darželinukai - linksmi, nerūpestingi, bet labai pastabūs ir sąmojingi. Martynas, pastebėjęs šį automobilį:
- O,kokia juoda greitoji!

 

 

 

ev.lt

 

NIUIA