Naujienos

Laisvos vietos

Dėmesio! Jau atvėrė duris papildoma vyresniųjų vaikučių ugdymo grupė Krikščioniškame vaikų darželyje, todėl jau turime laisvų vietų ir vyresniesiems, ir jaunesniesiems.

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

 

 

Tėtis paklausė penkerių metukų Aleksiuko:

-Kas tau labiausiai tėtyje patinka?

Minutėlę pamąstęs berniukas atsakė:

-Mama.

 - Iš ko supranti, kad tavo šeimoje viskas  gerai?- paklausiau mergaitės.

- Kai tėtis ir mama pasibučiuoja,- atsakė ji. Be reikalo tėvai dažnai drovisi pasibučiuoti prie vaikų. Matydami, kad tėvai vienas kitą myli, vaikai išgyvena džiaugsmingą pasitikėjimą jais. Gerai žino, kad tėvų tarpusavio meilė - tai vienintelė nepajudinama uola, ant kurios jie gali statyti savo gyvenimą. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Bruno Ferrero

 

 

 

ev.lt

 

NIUIA