Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
  0

 

Tėtis paklausė penkerių metukų Aleksiuko:

-Kas tau labiausiai tėtyje patinka?

Minutėlę pamąstęs berniukas atsakė:

-Mama.

 - Iš ko supranti, kad tavo šeimoje viskas  gerai?- paklausiau mergaitės.

- Kai tėtis ir mama pasibučiuoja,- atsakė ji. Be reikalo tėvai dažnai drovisi pasibučiuoti prie vaikų. Matydami, kad tėvai vienas kitą myli, vaikai išgyvena džiaugsmingą pasitikėjimą jais. Gerai žino, kad tėvų tarpusavio meilė - tai vienintelė nepajudinama uola, ant kurios jie gali statyti savo gyvenimą. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Bruno Ferrero

 

 

 

ev.lt