Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:

Vyresniųjų gr.      Jaunesniųjų gr.
  0

   0

 

1.jpg - 410.41 kBMūsų darželyje spektaklis labai laukiamas įvykis. O jei jis dar rodomas pirmą kartą. Taigi, šiandien pabuvojome spektaklio, ,,Kartą gyveno trys žmogeliukai, trys Spalviukai“, premjeroje.

Atkeliavo trys Spalviukai darželin. Pasistatė visi trys spalvotus namelius. Spalvoti stogeliai, spalvoti langeliai. Spalvoti takeliai į tolį vingiuoja. Visi trys, lyg susitarę, mėgsta spalvotus balionėlius po kiemą gainioti. Trys žmogeliukai – trys nuotaikos, trys charakteriai, bet viena padrąsinanti ir pamokanti istorija.

Raudonasis – ūmaus ir karšto būdo, bet labai geros širdies žmogiukas. Greit supyksta, greit atleidžia. Ir nėra jau taip baisu supykti, baisiau pyktį širdy nešioti! Šiek tiek pagalvojęs, supranta klydęs, nuoskaudą greit pamiršta ir atsiprašyti skuba.

Geltonasis – linksmų plaučių, šviesių minčių ir draugiškos širdies. Saulėtas jo dienų takelis. Atitipeno ir su žiūrovais susipažinti, pasisveikinti ir geros dienos palinkėti. Geltonas jo namelis, geltonas namelio langelis, pro kurį šiltai geltoni vaizdai nuolatos lanko.

Mėlynasis – nedrąsus, išsigandęs, kuklus, labai jautrus ir atsargus. Dažnai jo skruostais ašaros lietaus lašeliais byra. Namelio langelis mėlynas, o vaizdas pro jį – niūrus ir lietingas. Ir apsiniaukusi nuotaika Mėlynojo ne viešnia, o šeimininkė jo mažoj širdelėj.

Tačiau, kokia laimė, kad esi ne vienas su savo rūpesčių našta ir minčių raizgalyne. Kokia laimė, kad kaimynystėje gyvenantys žmogeliukai nėra abejingi. Nors savo namelyje gyveni vienas, tačiau tikrai nesi vienišas. Jau vien mintis, kad draugiškam kaimynui tu rūpi, tave drąsina ir sustiprina. Širdį užlieja šiluma išgirdus beldimą į duris ir ištartus žodžius: ,,Atleisk, buvau neteisus, einam į lauką pažaisti”. Tikri draugai kartu sukuria tokią nuotaiką, tokią aplinką, kurioje visiems gera būti. Visi kartu atranda naujų spalvų ir galybę piežasčių, dėl ko norisi džiaugtis.

Tobulai parašyta Biblijoje: ,,Draugo žodžiai ir nuoširdūs patarimai gaivina širdį kaip aliejai ir brangūs kvepalai”. (Pat 27,9) ,,Jei vienas kristų, kitas jį pakeltų. Bet vargas vienam, jei jis krinta, nes nėra kam padėti”. (Mok 4,10-11)

 

 

 

 

 

ev.lt

 

NIUIA