Naujienos

Laisvos vietos

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

Laisvos vietos:
1

,,Bet Dievas pasirinko, kas pasauliui kvaila, kad sugėdintų išminčius. Dievas pasirinko, kas pasauliui silpna, kad sugėdintų galiūnus." /1Kor 1,27/

Kartais mums nesuprantami Dievo pasirinkimai.

Pavyzdžiui, kodėl Marija ir Juozapas į Betliejų keliavo ne eiklių žirgų traukiamoj ištaigingoj karietoj, o kaip manoma, ant gyvulio - mažo, nelabai protingo, nelabai išvaizdaus, negreito, trumpom kojytėm - asiliuko?

Kodėl Jėzus – Karalių Karalius gimė ne tviskančiuose, prabangiuose rūmuose, šilkiniuose patalėliuose, o tvarte, šalia gyvulių ir buvo paguldytas į ėdžias? Kodėl Viešpats mūsų netobulumą, trūkumus, ydas, net ligas panaudoja savo šlovei, dideliems ir kilniems darbams? Kodėl pačius mažiausius ir silpniausius Jis kviečia pas save...

Čia pat Jis mums atsako: ,,kas nepriims Dievo karalystės kaip kūdikis, niekaip neįeis į ją!” /Lk 18,17/

Akivaizdu, Dievo matavimo vienetai skiriasi nuo mūsų. Ir nėra jau taip blogai, kad nesame galiūnai ar pasaulio išminčiai. Nesirūpinkime ūgiu ir svoriu, bet trokškime priklausyti Karalystei, kurios Karalius yra Jėzus Kristus. Ir patirkime Jo artumą ir ramybę. Būkime išmintingi ir stiprūs Jame. Džiaukimės ir šlovinkime Jį. 

 

 

ev.lt