Naujienos

Laisvos vietos

Dėmesio! Jau atvėrė duris papildoma vyresniųjų vaikučių ugdymo grupė Krikščioniškame vaikų darželyje, todėl jau turime laisvų vietų ir vyresniesiems, ir jaunesniesiems.

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas  ir norime jūsų vaikui suteikti visa, kas geriausia – pedagogines žinias ir patirtį apjungę su Dievo meile, išmintimi ir kantrybe sieksime, kad jūsų vaikui čia būtų įdomu, prasminga, linksma ir saugu. Daugiau apie mus galite sužinoti užsukę į darželį adresu Vydūno g. 20 – 43, Vilniuje arba paskambinę telefonu +37061467732.

 

Svara019 Skaitydami pradžios knygą, suprantame, kad Žemė ir visa, kas joje, Dievo sukurta pagal tobulą planą. O žmogus, apgyvendintas Edeno sode, nebuvo paliktas be darbo ir pareigų. (Pr 2,15)

Jam liepta dirbti ir rūpintis aplinka, švariai ir sveikai gyventi.

Išsiųstam į žemę žmogui taisyklės nepasikeitė. Kaip ir tuomet Edeno sode, taip ir šiandien, kiekvienas esame atsakingas už savo namų švarą, esame atsakingi ir už švarią gamtą, kultūringą poilsį, teisingą atliekų rūšiavimą. O kada pradėti viso to mokytis? Lenk medį, kol jaunas. Todėl ir kalbėjome, aiškinomės, dalinomės savo patirtimi, mokėmės ir turime viltį, kad miškas ir mums padėkos.

Miškas ošia ir kartoja:

Ačiū ačiū, -Tau dėkoja,

Kad žaliuoti gali jis,

Šimtą metų, dar išliks.(Jeronimas Laucius)

 

 

 

 

 

ev.lt

 

NIUIA