Mes

rainbow

Tai kitokios auklėtojos. Jos myli vaikus ir girdi tėvelius, jos turi pašaukimą, yra profesionalios ir siekia nuolat tobulėti.

Darželyje dirbančios auklėtojos kūrė ugdymo programą. Komandai rūpi, jog ugdymo rezultatai pateisintų mūsų ir tėvelių lūkesčius.

Šeimai, nutarusiai leisti vaiką į darželį, visų pirma rekomenduojame susipažinti su pedagogais. Prašome nuoširdžiai ir atvirai užpildyti pedagogų paruoštą anketą apie jūsų  mums auklėti patikėtus vaikus, kad tiek vaikučio adaptacija, tiek ir ugdymosi procesas būtų kuo sklandesnis ir lengvesnis mums visiems.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti. P.Coelho