Pasiilgom, labai pasiilgom spalvingo reginio, žaismingų dekoracijų, mielo garso ir šiltų minčių. Pasiilgom pokalbių, kurie vyksta kiekvieno spektaklio metu. Pokalbių tarp žiūrovo ir aktoriaus. Dalia kiekvienos viešnagės metu mums tai ir padovanoja.

Šį rytmetį lingavom į lietuvių liaudies dainos ,,O kur buvo?“ taktą (harm. R. Dičienės).

Mūsų mintyse nuolatos sukasi daugybė klausimų: kas? kur? kada? kodėl? su kuo? ir kam? Dažniausiai taip ir liekame ,,laužyti“ galvą neišgirdę atsakymo. Šiandienos spektaklyje išgirdome visus  atsakymus į tikrai labai rimtus klausimus: kur dingo šustinėlis, kur plaukia ežerėlis, kur nubėgo žirgeliai, kur vingiuoja takelis, kas sugraužė karklelius, kur pradingo ožkelė, kas pamokė vilkelį?

Šį rytmetį įvertiname puikiai - aktorė atvyko, žiūrovai susirinko, dialogas tobulai pavyko. Klausimai atsakyti ir neapsakomas vaidinimo džiaugsmas vėl patirtas!