Naujienos

Gegužės 9-10 dienomis mūsų darželyje svečiavosi viešnios iš Švedijos Vaxjo miestelio: Marie Svensson ,,Kristen Forskola“ (Krikščioniško vaikų darželio) direktorė, Ann Sofie Svensson, daug metų vadovavusi Krikščioniškam darželiui Švedijoje ir Onutė Gurvičienė – vertėja.

 

Viešnių tikslas buvo kuo daugiau laiko praleisti darželyje. Joms buvo viskas labai įdomu: darželio tikslai, iššūkiai, darželio bendruomenės gyvenimas, pedagogai. Domėjosi kasdiene veikla, ugdymu, net kartu keliavo į žaidimų aikštelę.

Tos kelios dienos netruko pralėkti. Viešnios dėkojo ir džiaugėsi galimybe susipažinti su lietuviško Krikščioniško darželio  kasdienybe, labai įvairiomis veiklos formomis, pamatyti ir išgirsti skelbiamą Dievo Žodį.

Atėjus metui atsisveikinti Marie Svensson nudžiugino vaikus nuostabia dovana – Pepės Ilgakojinės kostiumu. Išsirikiavo eilė norinčių jį pasimatuoti!

Spaudžiant ranką Krikščioniško darželio direktorei Marie Svensson, sutarėme dėl tolimesnio bendravimo ir bendradarbiavimo, dėl ryšių palaikymo, dėl gerosios patirties pasidalinimo.

 

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA