Naujienos

Kiek perskaitėme knygų? O kiek kartų susitikome su knygų autoriais? Mums šiandien labai pasisekė! Šiandien rašytoja Evelina Daciūtė aplankė mus darželyje. Susipažinome, pakalbėjome, pažaidėme, net pasėdėjome ant jos kelių.  Taip pat išgirdome istorijų apie  meškiukus ir drambliukus, kurie smagiai ir laimingai gyvena Evelinos knygelėse.

Nors, kartais tą ramų ir laimingą gyvenimą ima kažkas ir sudrumsčia. Pavyzdžiui gimsta brolis arba tu užsinori to, kas tau nepriklauso. Pasirodo,  meškių gyvenimas yra margas, kaip Didžioji giria, kurioje jie gimė ir auga.

-Tai kas vyksta mūsų gyvenime, gal jau buvo nutikę meškiams Didžiojoje girioje? Gal ir tu bijai nakties ir tamsos, gal ir tau nutinka įvykių, kuriais suaugusieji nė už ką nepatikėtų, galbūt jautiesi šiek tiek kitoks ir tau dėl to neramu?  - klausia autorė.  Ir čia pat išgirstame atsakymą :

- Nebijok. Tu nesi vienas. Didžiojoje girioje tokių daug.

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA