Naujienos

Kaip nepasiklysti daiktų gausoje? Kaip nepasimesti renginių pasiūloje? Kaip atsirinkti, kas svarbiausia? Kaip atrasti tuose išsipūtusiuose dovanų maišuose tikrąją Kalėdų prasmę? Kaip pamatyti tikrąją šviesą blizgančių lempučių jūroje? 

 

 

Pašėlusiame lėkime atūžė vakaras. Nurimo mintys. Sušilo širdys. Laikas sustojo. Prasmingas, tyras ir labai lengvas pasakojimas apgaubė visus vilties skraiste - mes ne vieni. Dievas mūsų nepamiršo. Mums siuntė Gelbėtoją. Gimė Jėzus. Gimė Amžinoji Meilė.

Tai pats reikšmingiausias įvykis, pati džiugiausia žinia: ,,Visa tai įvyko, kad išsipildytų Viešpaties žodžiai, pasakyti per pranašą: Štai mergelė nešios įsčiose ir pagimdys sūnų, ir jis vadinsis Emanuelis, o tai reiškia: ,,Dievas su mumis.“ (Mt 1,22-23)

 

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA