Naujienos

  Balandžio 17 dieną Krikščioniško darželio vaikučiai ir auklėtojos kartu su Vilniaus krikščionių gimnazijos  vienuoliktokais šventė vaikų Velykėles. Tikybos mokytoja Asta pabendravusi su mažaisiais žiūrovais, pakvietė į sceną vaikų dainavimo studijos ,,Dainų lietus“ (vad. E. Tamoševičienė) atlikėjus. Džiaugsmingi giesmių garsai palietė net pačius mažiausius. Dvimečiai pypliai plojo ir lingavo į taktą.


 Nutilus muzikos garsams, pasirodė Asiliukas su savo bendražygiais. Veiksmas scenoje, tikroviški ir ryškūs aktorių kostiumai, išraiškingi ir pamokantys žodžiai prikaustė mažųjų žiūrovų dėmesį. Kartu džiaugėmės žvėrelių draugyste, kartu nerimavome išvykus gerajam Šeimininkui, o pasirodžius apgavikui Blogūnui, buvome pasiruošę skuosti iš salės...

 Spektaklis nei vieno nepaliko abejingo. Dar ilgai mažieji aptarinėjo matyto spektaklio gerus ir blogus veikėjų poelgius.

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA