Naujienos

 

Tėtis paklausė penkerių metukų Aleksiuko:

-Kas tau labiausiai tėtyje patinka?

Minutėlę pamąstęs berniukas atsakė:

-Mama.

 - Iš ko supranti, kad tavo šeimoje viskas  gerai?- paklausiau mergaitės.

- Kai tėtis ir mama pasibučiuoja,- atsakė ji. Be reikalo tėvai dažnai drovisi pasibučiuoti prie vaikų. Matydami, kad tėvai vienas kitą myli, vaikai išgyvena džiaugsmingą pasitikėjimą jais. Gerai žino, kad tėvų tarpusavio meilė - tai vienintelė nepajudinama uola, ant kurios jie gali statyti savo gyvenimą. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Bruno Ferrero

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA