Naujienos

Laisvos vietos

Šiuo metu turime vieną laisvą vietą.

Jei susidomėjote - kreipkitės:

krikscioniskas.darzelis@gmail.com

tel.: 861467732

Vydūno 20, Vilnius

 

E46B9C766DFA68BE4B083358B18458919FE153429364D35288pimgpsh fullsize distr

Dievas ne daiktas, už Jo neužkliūsi, Jo nepaimsi, nenusineši. O kaip dėl Jo namų? Ar kas nors pabuvojo ten? Ar buvom kviečiami į svečius?

Džiugiai postringaujame kiek daug aplinkui nuostabių dalykų – gamtos reiškinių, įspūdingų vietovių, skambių garsų ir mielų žodžių. Yra dar ir tai, ko nematome akimis, negirdime ausimis, bet labai stipriai jaučiame. Tik reikia atverti širdies duris ir įsileisti.

Ar ne kasdien esame kviečiami ieškoti Dievo pėdsakų, pamatyti kūrinijos grožį, apkabinti artimuosius keliaujančius kartu ir eiti link Jo namų. Esame raginami susidraugauti, susitaikyti, atsiprašyti, pamilti, atleisti ir patirti Jo artumą. Nuolatos mums leidžiama pajausti tvirtai ir saugiai vedančią Jo ranką, besirūpinančią geraisiais ir su meile ieškančią neklaužadų. Ir įsisąmoninti: "Viešpats yra Dievas ir aukštai, danguje, ir čia, žemėje.”( Pakartoto Įstatymo 4,39)

© VšĮ Krikščioniškas vaikų darželis

 

 

 

 

ev.lt