Naujienos

Svara019 Skaitydami pradžios knygą, suprantame, kad Žemė ir visa, kas joje, Dievo sukurta pagal tobulą planą. O žmogus, apgyvendintas Edeno sode, nebuvo paliktas be darbo ir pareigų. (Pr 2,15)

Jam liepta dirbti ir rūpintis aplinka, švariai ir sveikai gyventi.

Išsiųstam į žemę žmogui taisyklės nepasikeitė. Kaip ir tuomet Edeno sode, taip ir šiandien, kiekvienas esame atsakingas už savo namų švarą, esame atsakingi ir už švarią gamtą, kultūringą poilsį, teisingą atliekų rūšiavimą. O kada pradėti viso to mokytis? Lenk medį, kol jaunas. Todėl ir kalbėjome, aiškinomės, dalinomės savo patirtimi, mokėmės ir turime viltį, kad miškas ir mums padėkos.

Miškas ošia ir kartoja:

Ačiū ačiū, -Tau dėkoja,

Kad žaliuoti gali jis,

Šimtą metų, dar išliks.(Jeronimas Laucius)

 

 

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA