Naujienos

Kalbamės, svarstome, diskutuojame, atsakinėjame į pateiktus klausimus ir patys klausiame, atskubame į realią pagalbą savo mylimiausiam žaisliukui, kuris ką tik pateko į bėdą. Tikslas labai žemiškas – suprasti, kas gi tas mano artimas?

 

Artimojo apibūdinimą labai aiškiai iliustruoja Biblija. Skaitinys apie gailestingąjį samarietį (Lk 10,29-36) padeda atsakyti į klausimą: ,,Artimas tas, kuris parodė gailestingumą.“( Lk 10,37)

Čia pat Jėzus ragina: ,,Eik ir tu taip daryk!“(Lk 10,37)

Lietingą, vėjuotą naktį ,,spalvotoji“ moteris stovėjo kelio pakrašty. Peršlapusi iki paskutinio siūlelio ji stabdė pravažiuojančius.Baltaodis jaunuolis, lyg nežinodamas apie rasinius konfliktus Amerikoje 60-aisais, sustojo jai pagelbėti. Jis palydėjo moterį į saugią vietą, surado jai automechaniką ir iškvietė taksi. Moteris atrodė labai skubanti, tačiau nepamiršo padėkoti ir užsirašyti jo adreso ant popieriaus skiautelės. Praėjo savaitė ir kažkas pasibeldė į jaunuoio duris. Jo didžiam nustebimui tai buvo kurjeris, atvežęs jam didelį paketą – spalvotą televizorių su rašteliu:,, Didžiulis ačiū už pagalbą kelyje tą baisią naktį. Lietus tiesiog permerkė mane iki sielos gelmių, o tada pasirodėte jūs. Jūsų dėka aš suspėjau pas savo mirštantį vyrą. Telaimina jus Dievas už jūsų gerą širdį. Nuoširdžiai Mrs. King Cole“.(Bruno Ferrero)

,,Kas moka daryti gera ir nedaro, tas nusideda“(Jk 4,17).

Ar žmonės, kurie negeba matyti šalia esančio kada nors sugebės pastebėti Dievą? Ar jie kada nors supras, ko Dievas reikalauja iš mūsų - Mylėti Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi, visa siela, visomis jėgomis ir visu protu, o savo artimą kaip save patį.(Lk 10,27)

 

 

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA