Naujienos

Šiandien į mūsų darželį atvyko dvi viešnios papasakoti, parodyti, pamokyti ir leisti patiems pabandyti pasigaminti ledinukų.

Saldainiai – toks gaminys, kurį  mėgsta beveik visi. O jei dar šis saldumynas pagamintas iš natūralių medžiagų, kuriame nė su žiburiu nerasi dažiklių ar skonio stipriklių...
Stebėjome, kaip meistrės rankos vikriai minkė rudą, tąsią masę. Vieniems ji priminė medų, kitiems sakus. O kai minkoma, mėtoma  ir tampoma karamelė ėmė keisti spalvą, negalėjome sulaikyti nuostabos ir susižavėjimo.

 

Suskubome ir patys išbandyti jėgas. Supratome, saldainių gamybos procesas yra labai sudėtingas. Tam reikia žinių, atidumo ir kruopštumo. Ledinukus formavome rankomis iš dar karštos masės. Sukūrėme  ypatingų meno kūrinių, kuriuos taip ir norėjosi lyžtelt. Pagaminome išskirtinių saldėsių ir savo artimiesiems!

 

 

 stovyklos logo

 

 

 

ev.lt

NIUIA